Очаквайте зам.-председателя на тенис клуб „Черно море – Елит“ Огнян Илиев в  рубриката „На спортна вълна“ - Chernomore
Очаквайте зам.-председателя на тенис клуб „Черно море – Елит“ Огнян Илиев в рубриката „На спортна вълна“ - Chernomore

АЛЕКСАНДЪР ВАСИЛЕВ и АНГЕЛ ВЛАДОВ от ЧЕРНО МОРЕ ЕЛИТ започнаха 2020 със  злато и сребро. | Варна спорт
АЛЕКСАНДЪР ВАСИЛЕВ и АНГЕЛ ВЛАДОВ от ЧЕРНО МОРЕ ЕЛИТ започнаха 2020 със злато и сребро. | Варна спорт

14-годишен Пьотр Несторов от тенис клуб “Черно море Елит” с престижен приз  – Нова Варна
14-годишен Пьотр Несторов от тенис клуб “Черно море Елит” с престижен приз – Нова Варна

Започва записването за участие в Коледен любителски турнир по тенис |  Новини | Животът във Варна - официален сайт на Община Варна
Започва записването за участие в Коледен любителски турнир по тенис | Новини | Животът във Варна - официален сайт на Община Варна

Тенис клуб 15-40 с титлата при девойките до 16 години

ТК "Черно море - Елит" | Varna | Facebook

Тенис кортове "Черно Море Елит" - sportuvai.bg

10-годишен тенисист от Украйна започна тренировки на кортовете на Черно  море Елит ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
10-годишен тенисист от Украйна започна тренировки на кортовете на Черно море Елит ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Варненският тенис клуб “Черно море-Елит” стана вицешампион на държавно  първенство – Нова Варна
Варненският тенис клуб “Черно море-Елит” стана вицешампион на държавно първенство – Нова Варна

Tennis.bg - Тенис клуб "Черно море-Елит"

На международния тенис турнир „Свиленград къп“: Георги Георгиев отново  двоен победител - Вестник "Старият Мост" - Новините от Свиленград, Любимец  и региона
На международния тенис турнир „Свиленград къп“: Георги Георгиев отново двоен победител - Вестник "Старият Мост" - Новините от Свиленград, Любимец и региона

Пьотр Нестеров от тенис клуб "Черно море Елит", гр.Варна до - Новини 24/7

ТК Черно море Елит и ТК Левски на финала на държавното отборно за мъже -  Тенис - Мъже - Gong.bg
ТК Черно море Елит и ТК Левски на финала на държавното отборно за мъже - Тенис - Мъже - Gong.bg

Новини - Българска федерация по тенис

Изключителен сезон за Тенис клуб "Черно море - Елит" - Варна - Младите на  старт
Изключителен сезон за Тенис клуб "Черно море - Елит" - Варна - Младите на старт

Тенис клуб Черно море-Елит - тенис клуб варна, препоръчан тенис клуб варна,  най-добрия тенис клуб варна, къде да тренирам тенис във варна, тренировки  по тенис за деца варна, групови тренировки по тенис
Тенис клуб Черно море-Елит - тенис клуб варна, препоръчан тенис клуб варна, най-добрия тенис клуб варна, къде да тренирам тенис във варна, тренировки по тенис за деца варна, групови тренировки по тенис

Web Portal - Тенис клуб „Черно море-Елит”, гр.Варна

Мъжкият отбор на Черно море Елит спечели отборната шампионска титла на  България по тенис | Варна спорт
Мъжкият отбор на Черно море Елит спечели отборната шампионска титла на България по тенис | Варна спорт