ПЕТЪК, 29.05.2020 г. 14.00 ч. – ТЕНИС – НАЦИОНАЛЕН ОТБОР ПО ТЕНИС /МЪЖЕ/ –  ОТБОР НА МЕСЕЦА: – Пресклуб България
ПЕТЪК, 29.05.2020 г. 14.00 ч. – ТЕНИС – НАЦИОНАЛЕН ОТБОР ПО ТЕНИС /МЪЖЕ/ – ОТБОР НА МЕСЕЦА: – Пресклуб България

Първият финалист на Сърбия в ATP Cup - Free Press

В Сърбия: Най-скъпият български футболист струва 3,5 млн., а нашият  най-скъп е 85 млн...
В Сърбия: Най-скъпият български футболист струва 3,5 млн., а нашият най-скъп е 85 млн...

Спряха устрема на Джокович за Монреал и US Open с още една антиковид мярка  - Труд
Спряха устрема на Джокович за Монреал и US Open с още една антиковид мярка - Труд

Български национален тенис център / Официална страница | Sofia | Facebook

Националите по тенис до 14 г. са сред най-добрите осем отбора в Европа - По  света и у нас - БНТ Новини
Националите по тенис до 14 г. са сред най-добрите осем отбора в Европа - По света и у нас - БНТ Новини

Български национален отбор по тенис за мъже Архиви - 7 Dni Sport

Българин спечели първата си точка за световната ранглиста на двойки на ATP  ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Българин спечели първата си точка за световната ранглиста на двойки на ATP ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Бащата на Александър Лазаров: Показа на света кой е - Gol

БТА :: Даниил Медведев загуби първия си мач на турнира по тенис в Женева

Надал падна от австралиец - Gol

Женският отбор по тенис на маса на България заминава за участие на  Европейско първенство - Спорт
Женският отбор по тенис на маса на България заминава за участие на Европейско първенство - Спорт

Трилър в Аделаида: Новак Джокович спечели турнира в Австралия и стартира  мощно 2023 година (ВИДЕО)
Трилър в Аделаида: Новак Джокович спечели турнира в Австралия и стартира мощно 2023 година (ВИДЕО)

Новини - Българска федерация по тенис

Обявиха състава за Купа "Дейвис", Пол Макнами ще бъде помощник на капитана  Валентин Димов - Стадион - БНР Новини
Обявиха състава за Купа "Дейвис", Пол Макнами ще бъде помощник на капитана Валентин Димов - Стадион - БНР Новини

Карлос Алкарас пречупи Франсис Тиафо и е на финал на US Open срещу Каспер  Рууд
Карлос Алкарас пречупи Франсис Тиафо и е на финал на US Open срещу Каспер Рууд

Димитър Кузманов: Избрах да играя тенис на инат

Контузия извади Татяна Мария от германския отбор

Tennis24.bg, Българският тенис портал

Националите по тенис до 18 години започват участието си на Европейското в  Швейцария - По света и у нас - БНТ Новини
Националите по тенис до 18 години започват участието си на Европейското в Швейцария - По света и у нас - БНТ Новини

Класа: Гришо записа 75-та победа в Големия шлем - Gol

БТА :: Александър Лазаров ще участва в квалификациите на турнира по тенис  от сериите ATП 250 в Оукланд
БТА :: Александър Лазаров ще участва в квалификациите на турнира по тенис от сериите ATП 250 в Оукланд

Тенисистките на България до 18 г. спечелиха титлата на Европейското отборно  първенство - По света и у нас - БНТ Новини
Тенисистките на България до 18 г. спечелиха титлата на Европейското отборно първенство - По света и у нас - БНТ Новини